معرفی کتاب شهر اشباح

معرفی کتاب شهر اشباح

 

معرفی کتاب شهر اشباح

کتاب شهر اشباح توسط ویکتوریا شواب نوشته شده است. این کتاب جذاب و خواندنی در مورد ارواح و حضورشان در زندگی انسان هاست. این داستان فانتزی بسیار زیبا و لذت بخش است. کتاب شهر اشباح داستانی پر از ماجرا های هیجان انگیز است. قهرمان قصه در کتاب شهر اشباح، به دنیای ارواح سفر می کند و اتفاقات این سفر عجیب و غریب را روایت می کند. برای افرادی که به کتاب های ژانر وحشت علاقه مند اند، خواندن این کتاب  بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

ویکتوریا شواب نویسنده ی کتاب چه کسی است؟

ویکتوریا شواب یک نویسنده ی فانتزی نویس است. داستان های او بیشتر می تواند مورد علاقه ی کودکان و نوجوانان باشد. کتاب های این نویسنده ی جوان بارها و بار ها توسط مجله ی نیویورک تایمز جزء پر فروش ترین کتاب ها قرار گرفته است. علاوه بر این، سایر  کتاب های جذاب  این نویسنده، به زبان های مختلف ترجمه شده و از آثار او،  مخصوصا کتاب شهر اشباح برای تهیه ی فیلم و سریال و انیمیشن استفاده شده است. ویکتوریا شواب  ساکن ایالت تنسی آمریکاست ولی برای خلق ایده های نو و برای رویا پردازی به پاریس و اسکاتلند و سایر شهر ها سفر می کند و در این سفر ها بسیاری از شخصیت های داستانی خود را در ذهن می پروراند.

 

ژانر وحشت در کتاب شهر اشباح

ماجراجویی و ژانر وحشت همواره طرفداران خاص خود را داشته است. لازم است یادآوری کنیم که این ژانر برای جسم و روح و ذهن  مفید است و باعث افزایش خلاقیت می شود. در کتاب شهر اشباح دختر بچه ای بعد از وقوع یک اتفاق می تواند با ارواح ارتباط برقرار نماید و این ارتباط بسیار جذاب و جالب است.

خلاصه ی کتاب شهر اشباح

کاسیدی قهرمان و شخصیت اصلی این قصه دختر بچه ای معمولی است که طی اتفاقی در رودخانه ای سرد می افتد و سپس توسط شبحی به نام جیکوب نجات پیدا می کند. بعد از این اتفاق، کاسیدی این قابلیت را پیدا می کند که بتواند اشباح را ببیند، با آن ها ارتباط برقرار نماید و بتواند به دنیای آن ها وارد شود. پدر و مادر کاسیدی قرار است مستندی در مورد اشباح بسازند، در نتیجه برنامه ی تابستانی کاسیدی به هم می خورد و او  به همراه پدر و مادرش به شهر هایی سفر می کند که اشباح بیشتری در آن ها هستند.  بعد از سفر کاسیدی و خانواده اش به اسکاتلند ( شهر اشباح ) کاسیدی با شکارچیان شبح آشنا شده و به همراه جیکوب اتفاقات وحشتناکی را پشت سر می گذارد.

این کتاب جذاب و دوست داشتنی توسط خانم فائزه ادب به زبان فارسی ترجمه شده است و ترجمه ی فارسی آن در بازار موجود است و این کتاب می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای افرادی باشد که می خواهند از خواندن کتاب های فانتزی و پر ماجرا لذت ببرند. با خواندن کتاب شهر اشباح با داستان ها و ماجرا های عجیب این کتاب همراه می شوید و می توانید اوقات فراغت خود را به شکلی جالب و متفاوت سپری نمایید.

 

برای سفارش این کتاب به فرشگاه سایت مراجعه فرمایید

معرفی کتاب باشگاه پنج صبحی ها

آبان 6, 1400

معرفی کتاب جیم کری خاطرات و شایعات

آبان 6, 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *