باشگاه پنج صبحی ها

سحرخیزی نه‌تنها در این روزگار پرمشغله حائز اهمیت است بلکه از دیرباز از سوی بزرگان و افراد موفق گوشزد شده است. ضرب‌المثل «سحرخیز باش تا کامروا شوی!» نشان از اهمیت و ارزش بالای سحرخیزی است؛ زیرا افراد با انجام این عمل می‌توانند بیشترین بهره‌وری را از روزشان داشته باشند. صبح زود بیدار شدن تنها یک عمل ساده نیست بلکه یک عادت خوب است که منجر به انجام امور در اسرع وقت می‌شود. «رابین شارما»، نویسنده و روانشناس حوزه‌ی موفقیت با اشراف بر اهمیت این موضوع راهکارهای ساده و عملی که به سحرخیزی کمک می‌کند را در کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» گردآوری کرده است. این اثر روایت اهمیت سحرخیزی در قالب داستان برای افرادی است که در پی فاکتورهای موفقیت هستند.

باشگاه پنج صبحی ها

تخفیف های امروز
برای کتاب ها

زندگى مجموعه‌ای از بازی‌های به‌هم پیوسته است، بازی‌هایی که اکثرا بی‌معنی و شاید ناجوانمردانه هستند. قانون بعضی بازی‌ها را می‌دانیم و قانون بقیه را نه.آیا به مراحل بالاتر راهنمایی می‌شویم؟

بهترین کتاب ها

هر تغييرى در ابتدا دشوار، در ميانه‌ی راه همراه با آشفتگی و درنهایت بسیار زیباست. به یاد داشته باش که پیشرفت‌های هرروزه حتی اگر کوچک و‌بی‌اهمیت به نظر برسند، در صورتی که مدام اتفاق بیفتند، نتایج حیرت آوری به بار می‌آورند ….