بیوگرافی

تصویر نویسنده

رابین شارما

رابین شارما:

رابین شارما نویسنده کانادایی است که با نوشتن مجموعه کتاب "راهبی که فراری خود را فروخت" به شهرت رسید. او نویسنده ای پرکار است که آثارش به خوبی در جهان ارائه شده است. علاوه بر این ، او کارهای جالب دیگری را نیز در زندگی خود انجام داده است ، مانند فارغ التحصیلی از ییل. ما می خواستیم درباره او و چگونگی چنین نویسنده ای با بصیرت بیشتر بدانیم و البته از آنچه آموختیم متعجب شدیم. برای همه طرفداران کتاب های او این مقاله را آماده کرده ایم، در اینجا چندین چیز وجود دارد که شما احتمالاً در مورد رابین شارما نمی دانید ، تا به شما کمک کند کمی او را بشناسید.برای دریافت کتاب و ترجمه سخنران هاس این نویسنده توانا می توانید به سایت فائزه ادب مراجعه کنید.

 1. 1. رابین یک متخصص برجسته در زمینه سخنرانی است

رابین شارما یک متخصص مشهور در زمینه سخنرانی است و برخی از مشهورترین افراد بر روی زمین از دانش وی استفاده می کنند. در واقع ، وی در بین 5 متخصص برتر موضوع در کل جهان رتبه بندی می شود. سلطنت ، ستاره های معروف راک و مشاهیر دیگر از او مشاوره گرفته اند.

 1. 2. شارما کتاب پرفروش فوق العاده ای نوشت

شارما کتابی با عنوان "رهبری که هیچ عنوانی نداشت" نوشت. این اثر شاید یکی از بزرگترین آثار او باشد. این کتاب در لیست پرفروش ترین کتاب های سراسر آمریکا و سایر کشورها نیز قرار گرفته است. این کتاب تنها یکی از بسیاری از کتابهایی است که وی نگاشته است ، اما آن چنان پر از بینش مفید است که برای نوشتن آن ، افتخارات و تحسینهای فراوانی را کسب کرده است.

 1. 3. رابین شارما در دنیای تجارت

رابین تقریباً دو دهه است که درباره رهبری در تجارت صحبت می کند ، بینش خود را در مورد رهبری موثر به اشتراک می گذارد و به عنوان یک سخنران در کلاس جهانی و متخصص اصول رهبری در نظر گرفته می شود. از وی دعوت شده است تا در چندین سازمان بزرگ از جمله PwC ، FedEx ، Oracle ، HP ، Nike ، Microsoft ، GE و حتی ناسا صحبت کند.

شارما نویسنده ای مشهور

 1. 4. نامی مشهور و آشنا برای رویدادهای مهم

وقتی موسسات معتبر آموزش عالی رویداد مهمی را رقم می زنند ، رابین شارما نام آشنایی است و در صورت امکان ، او را برای صحبت دعوت می کنند. او به دلیل موقعیت خود به عنوان یک متخصص در کلاس جهانی از او دعوت شده است تا در مجامع مهم در دانشگاه ییل سخنرانی کند. حتی نام او وزن زیادی دارد زیرا او همیشه حرف هایی برای گفتن دارد که هم برای رهبران فعلی تجارت و هم برای کسانی که آرزو دارند روزی سخنران شوند مفید است.

5- وی در اوگاندا متولد شد

رابین شارما در 18 مارس 1965 در اوگاندا متولد شد. کشوری در آفریقای شرقی. گرچه این محل تولد وی بود ، ملیت وی کانادایی است. شهر زادگاه وی وینیپگ ، در مانیتوبا ، کانادا است که باعث می شود وی یک شهروند کانادا باشد.

 1. 6. شارما با دادن پیام های خود به جهان مخاطبان میلیونی دارد

رابین شارما سالانه به بیش از ششصد میلیون نفر مخاطب خود آگاهی می دهد. او این کار را از طریق کتاب هایش ، سخنرانی و پست هایش در شبکه های اجتماعی انجام می دهد. هدف اصلی او کمک به مردم برای انجام بهترین کار در دنیایی است که دائماً در حال تغییر است. دنیای او به آنها کمک می کند تا ظرفیت های خود را درک کنند و در اوج عملکرد خود قرار بگیرند. برخی از مباحثی که وی بیان می کند شامل مسئولیت شخصی ، نبوغ ، تسلط و بهره وری است.

کتاب های شارما

 1. 7. کتاب او توسط خودش منتشر شد

وقتی کتابی می نویسید ، انتشار آن ممکن است سالها طول بکشد اگر اتفاق بیفتد. ناشران در مورد کار با نسخه های خطی بسیار سخت گیر هستند و این می تواند کار نویسندگان را دشوار کند. وقتی آقای شارما کتاب خود را با نام "MegaLiving" در سال 1994 نوشت ، خودش آن را منتشر کرد. وی همین کار را با مجموعه "راهبی که فراری خود را فروخت" نیز انجام داد ، اما خوشبختانه پس از انتشار ، انتشارات هارپر کالینز آن را برای توزیع انتخاب کرد. این وقفه ای بود که او به آن نیاز داشت ، اما او ابتکار عمل را به عهده گرفت و تسلیم نشد. این نوعی نگرش و روحیه است که در یک رهبر واقعی یافت می شود. این صرف نظر از شرایط ، دارای عزم و غلبه بر موانع برای دستیابی به یک هدف واقع بینانه است.

 1. 8. شارما دیدگاه منحصر به فردی به رهبری دارد

یکی از جنبه های منحصر به فرد رویکرد رابین شارما در مورد رهبری در سخنرانی ها این است ، وی اصرار دارد که عنوان خاصی برای رهبر بودن لازم نیست. رهبری می تواند در زندگی شخصی ما و همچنین در محل کار رخ دهد. این یک رویکرد جامع برای تحقق بخشیدن به پتانسیل واقعی افراد به عنوان یک رهبر است و شارما به میلیون ها نفر کمک کرده است تا درک کنند رهبری شامل چه عواملی است و چگونه می توان آن را عملی کرد. تعالیم وی به بسیاری کمک کرده است تا زندگی خود را بهبود بخشند.

 1. 9. رابین شارما همچنین مدیر عامل شرکت است

شارما یک شرکت یادگیری جهانی تأسیس کرد که Sharma Leadership International Inc نام دارد. از طریق این سازمان است که او فعالیتهای کاری خود را که به مردم آموزش می دهد، در مورد روشهای بسیار موثر تحول و رشد شخصی او حرف های زیادی در کتابهایش دارد. وی این شرکت بزرگ را با داشتن مشتری های بین المللی هدایت می کند..

 1. 10. وی از جوانی وکیل شد

قبل از اینکه شارما رهبران بین المللی شارما را تأسیس کند ، او وکیل دادگستری بود. وی در مدرسه حقوق شولیچ در دانشگاه دالاهو در کانادا تحصیل کرد. وی کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق به اتمام رساند. او خیلی راحت می توانست شغل وکالت را انتخاب کند ، اما میزان علاقه او به سخنرانی و کمک به دیگران برای درک پتانسیل موجود در خودشان بیشتر بود. می بینیم که با پیروی از اشتیاق واقعی او ، موفقیت و سود مالی به دنبال نیز به دنبال آن آمد.

 1. 11. او یک پدر تنها است

رابین با الکا شارما ازدواج کرده بود ، اما رابطه به نتیجه نرسید و این دو طلاق گرفتند. آنها دو فرزند با هم داشتند. رابین شارما گفت که دو فرزندش بزرگترین نعمت او هستند و دومین کار مهم در زندگی او رسیدگی به فرزندانش است. در اینجا مردی وجود دارد که اولویت های خود را به شکل مشخص دارد.

 1. 12. پدرش برای او الهام بخش بود

رابین در سال 1964 در شیو و ششی شارما متولد شد. او فقط یک سال داشت که خانواده اش به کانادا نقل مکان کردند. آنها نژاد هندی هستند. مادرش معلم و پدرش پزشک بودند. پدرش به او الهام کرد تا به دنبال آرزوهایش برود. او همچنین او را تشویق کرد که ایده های خوبی برای زندگی خود داشته باشد .. می توانیم بگوییم که او این توصیه را به دل بسته است زیرا رابین شارما قطعاً مرد عمل است. ترجمه کتاب های این نویسنده مشهور را از سایت فائزه ادب می توانید دریافت کنید.